| Nosferatus a întrebat:

Buna TPU am si eu o rugaminte
am aflat ca ma iubeste o fata si eu o iubesc dar mie imi spune ca ma iubeste si la altii le spune ca ma iubeste putin
nu mai stiu ce sa mai inteleg
si mie imi spune ca nu o cred ca ma iubeste
si de asta ne-am certat
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ziggy2002 a răspuns:

Daca o vezi cereti scuze si impacativa! dupa aceea o intrebi daca vrea sa fie prietena ta. FUNDA?happy

2 răspunsuri:
| crisshuu a răspuns:

Spune'i k tu o iubesti si intreab'o daca si ea te iubeste.....Sau intreab'o pe prietena ei cea mai buna sa 'ti spuna daca ea te mai iubeste sau sa vb cu ea.

| BaaEuSunt a răspuns:

Nu crede ce spune lumea tu sa i crezi doar ochi doar ce iti spune intrabo daca chiar te iubeste privendu in ochi atunci sigur iti va zice raspunsu