| jaujedam a întrebat:

Am si eu un prieten si imi place sa il surprind cu mesaje in care sa ii spun ca il iubesc dar am ramas fara inspiratie.
Alea de pe net nu imi plac... vreau ceva original.
Cele mai multe primeste fundita.
Restu vot!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
După umila mea părere, simplul "Te iubesc" nu se demodează niciodată. Mesajele de pe Internet sunt false, exagerate şi denotă o idee de kitsch. Dacă aş fi în locul tău, aş merge pe faptul că el îşi dă seama de chestia asta fără ca tu să găseşti nu ştiu ce mesaje inutile. Dar asta e doar opinia mea.

4 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Vrei ceva original si ceri de la alti? unde e originalitatea?
Cand o sa faci tu ceva. atunci o sa fie original

| SEAL a răspuns:

Sunt sigur ca nu ii plac mesaje tale agresive dar nu iti poate spune

| shanela a răspuns:

Sunt la spital,nu te speria! Nu e nimic grav, doctorii au vrut sa mi te scoata din inima mea dar, nu au putut pr, t ca acolo tie locul. ------
Stirea zilei: mi e dor de tine
Sport: as fugi cu tie in lume
Meteo : temperetura creste atunci cand ma gandesc la tine
Curs valutar: nu te as schimba pentru nimic in lume...atata stiu;*

| Yusuke16 a răspuns:

Ce mai faci iubire mea? Cumva in ultimele ore ti-am zis cat de mult de iubesc? Chiar daca nu vb, nu ne vedem, sa stii ca mereu voi tine si nu imi voi lua gandul de la tine...Incearca astatongue