| Mortimer2020 a întrebat:

am si o întrebare dar (nu este despre mine) dacă ai avea un crush si cand îi spui ca o placi iar ea ți-ar spune ca ea este lesbiană, cum te-ai simți? (Vreau sa răspundă doar baieti deoare ce nu am văzut multe fete care fac primul pas. happy Cel mai bun raspuns si complat primeste fundă.laughing

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Și ce dacă e lesbiana. Un sex cu ea tot merge laughing haide fata mea.

| SG1995 a răspuns:

Ar fi extrem de ciudat ca nu i-am citit orientarea sexuala din comportament, in rest nu ar ti wow.

| Goete a răspuns:

Prietenul tau sa mearga repede sa faca operatie de schimb de sex

| Crackman a răspuns:

Nu as avea nimic.
Daca ea prefera pasarica, nu trebuie sa fii ofensat.
Iti vezi de treaba si o mai intrebi ca poate este bi si o faci in 3