| yulyanna a întrebat:

Buna TPU
Am un amic, are 27 ani care se poarta cu mine ca un adevarat iubit.Ma gadila, ne jucam etc.As vrea sa aflu daca are sentimente serioase pentru mine... ceea ce face el, ma gadila, ma ia in brate mereu, se joaca cu mine... poate dovedi ceva?
as vrea si eu un sfat de la voi, o parere...pentru ca nu stiu ceea ce simte pentru mine, daca ma place sau este doar o gluma.
VREAU SA MENTIONEZ CA SORA MEA ESTE CU FRATELE BAIATULUI DE CARE IMI PLACE

Dau fundita
Si va rog...am vazut intrebari ale caror raspunsuri erau batai de joc, ocolitima cei cu obiceiul asta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu un caz identic si acel baiat o face din pura distractie. tu ce simti? ce putem sa-yi spunem noi cand nu ii vedem ochii cu care te priveste? il poti pune la incercare, povesteste-i despre un baiat, spune-i ca te place si vezi cum reactioneaza, la mine a mers. a fost gelos? bafta

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Banuiesc ca ai o varsta in jur de 18-20 de ani, deci el face asta dar pentru ca esti mai mica, ii esti un fel de cumnata si te vede ca pe o sora!

| ionika17 a răspuns:

Poate simte doar o atractie pentru tine, si poate si o gluma nu stie! Ar trebu-i sa il intrebi daca te place.Si nu are nimeni de unde sa stie daca are sentimente serioase pentru tine.Numai tu poti sa descoperiwinking. Eu zic sa-l intrebi daca te placehappy

| darrio2007 a răspuns:

Dar tu cati ani ai? Sa inteleg ca vrei mai multe de la el.Intreaba-l si iti va da un raspuns. Daca ceri sfaturi de la noi inseamna ca iti lipseste experienta de viata.

| yulyanna explică:

Am 15 ani, il cunosc de 1 an, felul cum se poarta cu mine...nu stiu ce sa zic, e ceva deosebit

| Siminik a răspuns:

Toate aceste mici lucruri te pot duce cu gandul ca el te vede ca pe o posibila partenera, dar te poate vedea si numai ca pe o prietena buna. Cea mai buna solutie ar fi sa vorbesti cu el, sa-i spui ceea ce simti cu adevarat si apoi o sa te hotarasti ce vei face! Sper ca ti-am fost de folos! :*

| Angel0 a răspuns:

Eu fac asa cu cățelușii. Oare sa am sentimente serioase?

| nodeerskulls a răspuns:

Nici un barbat de 27 de ani nu are interese de genul la o pustoaica de 15, decat daca e un pedofil ordinar.

| ancaRjaibi a răspuns:

Draga mea, lucrul acesta poate fi din gluma mai mult decat ceea ce crezi tu ca baiatul ar avea vreun gand serios...fi mai atenta la gesturile luihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu cati ani ai 14? inseamna ca el e pedofil si pe tine te mananca scoica. daca te mananca in scoica si esti prea mica tu o sa te scarpini iar el risca sa ajunga in puscarie ca pedofil. daca ai 15 ani, ai scapat si tu si el.va puteti scarpina cat vreti. dar daca afla tatal tau, sa nu incepi sa tipi ca te-a violat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca pui intrebari la care raspunsul s-a nascut deja in sufletul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreaba-l de ce te pipaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un bebe s-au un barbat spune-i ca nu mai suporti si gata.

| diadiscodance a răspuns:

Cred ca simte ceva pentru tine. E clar ca din spusele tale te place si vrea sa se puna cu tine. Dar am si eu o intrebare pentru tine te priveste cu atractie in ochii? Poate da poate nu dar iti zic ca poate ai o sansa cu el nu renunta!