| Rozzaaa a întrebat:

am un baiat la scoala care imi place f. multbig grin...
ideea este ca ma uit la el in fiecare pauza...laughing eu nu il vad ca s-ar uita la minebig grin dar prietena mea imi sp ca numai la mine se uita laughing)
El a facut odata cunostinta cu mine big grin si urmatoarea zi a venit la mine si iar a facut cunostinta cu mine laughing
oare... i-o placea de mine?laughing cum sa intru cu el in vb?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Saluta-l.
Sau intreaba-l de ce nu te saluta,daca tot v-ati cunoscut de doua ori!
Da-i ID-ul de mess,telefon,sau cere-le tu pe-ale lui ca sa "mai vorbiti",priveste-l frumos,zambeste-i,ma rog,stai prin preajma lui,nu-i greu!
Pentru ca, de placut, te place!

| Rozzaaa explică (pentru greece12):

Totusi... mi-a si uitat numele ...si a facut iar cun cu mine.laughing si nu imi permit sa ii cer nr.laughing

greece12
| greece12 a răspuns:

Acum de ce esti copil?
Incepe cu un salut,un zambet,niste priviri,o intrebare,un drum comun si abia pe urma,ceri sau iti cere ID sau telefon!
Nu toate deodata, incet, incet!

| Rozzaaa explică (pentru greece12):

Pai.dupa tinelaughing
mi-o fi uitant numele?laughing

greece12
| greece12 a răspuns:

Fa-i cadou niste lecitina, o fi avand memoria scurta!laughing
Si, de unde stii ca nu s-a emotionat asa tare ca nici nu stia pe ce lume e si nu auzea nimic din ce nume ii spuneai tu?love struck

| Rozzaaa explică (pentru greece12):

Si eu am visat asta aseara:X numai la el imi zboara gandul...cum il vad se uita asa frumos la mine:X si eu la el non stop:X