| andreeastoian a întrebat:

Am un iubit de varsta mea la inceput vorbeam mereu cu el de la o vreme a inceput sa ma ignore si sa ne certam din orice motiv credeti ca ma place si e timid? sau sia gasit pe altcineva? Eu il iubesc enorm si el zice tot la fel ce credeti?[fundita]

Răspuns Câştigător
| AnnaS98 a răspuns:

thinking vorbeste cu el face to face ca sa fii sigura. e mai bine. nu'mi explic de ce reactioneaza asa dar raspunsul e in ochii lui. priveste'l atent cand iti spune ca te iubestewinking stai linistita. daca nu'ti spune dc se comporta asa si continua cu aceeasi placa pune'l la incercare si vezi daca chiar poate sa-ti demonstreze ca te iubestewinking daca e timid fa'l sa se simta dur, iar daca si'a gasit pe altcineva, lasa'l singur o perioada ca sa se gandeasca si sa aleaga. sa nu'ti fie frica de refuz. bafta multa si noroc in dragoste in 2012! funda?

2 răspunsuri:
| jucatoorul a răspuns:

Eu cred ca sa "saturat " de tine ar trebui sa il saruti si tu mai des adica sa ii arati mai multa dragostewinking sigur ii vei trezi din nou interesul fata de tine. MULT NOROC

| STROEGABRIEL a răspuns:

Buna andreea numele meu este GABI am35 ani. sunt din JUD.BUZAU.caut jumatatea si nu stiu cum s-o gasesc nu prea stiu sa umblu pe retelele astea de socializare, ma ajuti