| smile4u a întrebat:

Am un prieten cam de 3 ani, tin mult la el si cred ca si el la mine, acum 1-2 luni am facut dragoste, iar acum mi-a zis sa-i dau niste poze cu mine goala ca sa le priveasca cand nu suntem impreuna (nu prea avem posibilitatea sa petrecem prea mult timp singuri prea des). Nu stiu ce sa fac, el spune ca vrea sa le priveasca, sa-si aline dorul ca nu mai rezista si ca se supara daca nu i le dau, insa mie mi-e frica sa nu le arate cuiva sau sa faca cine stie ce cu ele... Ce ma sfatuiti sa fac? Plz ajutati-ma!

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da-i fotografii cu tine IMBRACATA!
Sunt tot fotografii si isi poate folosi imaginatia, pentru restul.
Spune-i ca ai principii si nu ti le poti incalca.
Asta, daca nu vrei sa te trezesti cu fotografiile publicate pe cine stie ce site-uri deocheate.
Gandeste!

| Đϋffγ a răspuns:

Dupa parerea mea nu ar trebui sa ii dai pozele, daca te iubeste cu adevarat s`ar supara vreo 2 3 zile ca nu o sa i le dai si dupa o sa ii treaca, o sa se obisnueasca cu ideea ca nu vrei straight face. Nu poti sa stii ce are de gand sa faca cu pozele, daca vrea doar sa te priveasca sau sa faca altceva cu ele...

| Tania a răspuns:

NU nu si iar NU.
Eu aproape ca sunt patita, nu au fost 3 ani, dar 2 ani de relatie tot au fost, iar intr-un moment de cearta a amenintat ca le publica pe nu stiu ce site-uri.
Am scapat.
Crede-ma nu merita sa ai incredere! Mai ales daca le vrea sa fi si goala 100%, cel mult zic sa ii dai una cu tine in costum de baie intr-o pozitie decenta.
Lasa ca daca te iubeste ii trece supararea.
Ti-am spus eu aproape ca era sa o patesc asa ca mai bine stai tu linitita.

| Analytical a răspuns:

Sa stai in loc! happy nu merita, mai ales ca a zis ca si se va supara daca nu. pe om nu poti sa-l cunosti intr-o viata si crezi ca va fi suficient in 3 ani? ai grija si nu te lasa manipulata si santajata! muah!:*

| briosicabriosel a răspuns:

Eu spun sa nu ile dai, totusi, daca doamne fereste va certati, cine stie unde pot ajunge acele poze...

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca le va arata cuiva ca nu esti mama omida. Daca esti fotogenica asigura-te ca sunt niste poze de bun gust, fa-le si da-i-le. In felul asta poate sa le duca si la reviste, o sa stii ca ai aratat bine in poze.

| smile4u explică (pentru AlexanderAdrian):

El vrea poze in care sa nu am nici o haina si nu vreau sa le vada nimeni

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru smile4u):

Daca nu esti sigura de el ii spui ca tu nu faci astfel de poze si cu asta basta. Nu intelege, e problema lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Totul tine de increderea ta fata de el.

Daca nu ai incredere nu da pozele.
Daca ai incredere dar si ceva dubii da niste poze fara fata sa nu te recunosca nimeni.

| Krystinutza23 a răspuns:

Nu fa greseala asta. Daca o sa va certati o sa posteze aceste poze. Bine inteles va fi amendat pentru Pornografie Infantila Pe Internet!

| Shining5 a răspuns:

Nu le da. pentru ca daca o sa va despartiti o sa se supere si o sa publice pozele. Stiu un caz identic. Sfatul meu nu ii da

| trollface a răspuns:

Hahahahahaha da-i nu fi proasta!

| colorsfive a răspuns:

Nu fa prostia asta nu stii unde o sa apara pozele...
nu te lasa convinsa ca poate sa spuna una si face alta, ai grija!

| DeeaDelirata a răspuns:

Eu ii le-am trimis prietenului meu pe ale mele inainte sa fim impreunawinking Si se uita la ele desbig grin e misto, lasa, fa-ti unele mistobig grin