| angelkissing a întrebat:

Buna TPU.Am un prieten care e excita foarte greu. Vreau si eu daca se poate niste sfaturi dar in afara de :danseaza pe langa penisul lui, sarutal pe cat, sarutal pe lobul urechii. Ceva cu mangaieri.Va rog fara mistouri. fundita!big grin

6 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Un sex oral, un pupic pe buric. cumpara viagra sau Tian li. Mai fata sti ceva cauta dracu altul nu vezi ca este semi impotent. Sau nu te place de nu se excita, Cati ani are el? 60?

| AnnaMaria a răspuns:

Fa-i o m*ie

| AnnaMaria a răspuns:

Dar m*ie?

| angelkissing explică:

Fara laba

| Jαne a răspuns:

Fai o laba ca o sa-l excite la maxim laughing

| shummyalberto a răspuns:

Pai in primul rand vino cu sarutari de la gat (foarte lente) pana putin sub buric (nu la penis) apoi sarutal pe es si atingel foarte usor in zona (intima) laughing iti zic si mie mi-a facut asa si era sa-mi dau drumu directlaughing...Panglica?