| Marsi a întrebat:

Buna TPU am un prieten Vali recent a implinit 17 anisori dar insa mama lui il tot pune sa isi faca temele si sa isi invete nu il lasa sa iasa din casa pentru a invata e clasa a 11-a si toata ziua sta cu caietul in fata si ne minte ca are diferite probleme ... Va rog foarte mult sa ma ajutati !

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E foarte bine, ia si tu exemplu de la el. E varsta cea mai buna pentru a invata, acum intelegi repede, retii usor si uiti greu. Invatatura este buna, tu de ce nu faci la fel, din proprie initiativa, daca parintii tai au mai putina grija de tine?

| Alecsa11 a răspuns:

Parca il chema Vali.

| Marsi explică:

Eu te-am intrebat cum sa il fac pe ala sa nu mai invete dai drumu de aici scorpie

| Crazyfish a răspuns (pentru Marsi):

Si s-ajunga ca tine?rolling on the floor
Vai de curu' tau si-al alora ca tine!

| John19 a răspuns:

Invata pentru viitoru lui ba pla bleaga. Cand o sa ajungi un vai d tine peste 2-3 ani o sa te intrebi si u de ce n-ai invatat cand trebuia...