| yoyo_5656 a întrebat:

Am un prt foarte bun care de la o vreme nu se mai intelege cu prt lui.Nu stie ce se int cu ea.Nu prea mai vb unu cu altu el vrea dar ea nu ii raspunde si e cam greu avand in vedere ca e cam o relatie la distanta...
Sunt de ceva timp impreuna
Daca ati putea sa ne dati un sfat as fi foarte bucuroasa

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acea fata nu mai vrea sa fie cu amicul tau si e cam proasta in loc sa-i zica tace, spune-i amicului tau ca aia nu il mai iubeste sa puna capac.

| deyu1998 a răspuns:

Poi nu stiu ce sfat ti-as putea da.Probabil fata pur si simplu s-a saturat si nu stie cum sa ii spuna acest lucru.si s-a axat mai mult pe indiferenta.Sau poate s-a intamplat un lucru care o tine mai distantata
Eu as zice ca baiatul sa vb cu fata si sa clarifice lucruile kiss.

| DenDi a răspuns:

Dragostea la distanta nu rezista.o femeie\fata are nevoie ca barbatul\baiatul iubit sa fie langa ea sa simta caldura si ea neavandu-l langa ea cred ca s-a cam saturat de atata distanta.cred ca nu-l mai iubeste dar nu stie cum sa-i spuna asta cum a spus si deyu1998 s-a axat pe indiferenta si crede ca daca nu-i raspunde la telefon o va uita sau va renunta.eu as zice sa se desparta pentru ca daca se impaca la un moment dat tot se vor desparti dar atunci va fi mai greu.