| MinnieHaha a întrebat:

Buna TPU
Am urmat sfaturile voastre si nu stiu cum au decurs lucrurile:-s
Eu cu baiatul acela ne.am vazut, am vorbit. Dar aseara s. a intamplat ceva...
El a baut cu prietenii si apoi a venit la prietena mea la poarta(unde eram si eu) si atunci fata aia l. a intrebat daca ma iubeste(pentru ca atunci cand bea spune adevarul) si m. a tras intr. o parte ca sa imi dea raspunsulhee hee
Mi. a spus ca da...:X Ca ma iubeste mult si ca nu stie cum a rezistat atata fara mine:X
Apoi m. a sarutat...
Am intrat toti in curte si,, prietena" mea a sarit sa il pupe.Paul(un prieten de al meu) cand a vazut ca face de astea m. a pupat si el
Si atunci a venit Marii(fostul) si m. a tras de langa el si m. a sarutat.
Si cand sa plec. El se pupa cu madalina si eu l.am intrebat daca ma pupa.
Si el s. a uitat daca sa o pupe in continuare pe madalina sau sa ma pupe pe mine.Si m. a ales pe mine.
Ne.am sarutat de 2 >ori8-
Dar venise sa ma iasad
Si apoi ei au ramas acolo...Si azi pe mess mi. a zis iar ca ma iubeste. Dar apoi nu m. a mai bagat in seamasad Si nu mi. a mai raspunscrying
Azi ne vedem iar(el m. a invitat)
Ce sa mai inteleg? Ma iubeste sau nu?crying
Help my plssspuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| lavvybubu a răspuns:

Cred ca da dar asa-s totii baietii mai gresesc:*

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Te iubeste ai si tuh grija sa nu te mai pupe nimeni si stai cu el mai multhappy

| nicol20 a răspuns:

Poate te iubeste dar ii place sa se joace cu tine, te rog nu iti face iluzi ca pe urma sa fi dezamagita si vei suferi daca va fi ceva intre voi atunci iti demonstreaza ca te iubeste.bafta

| deeea28 a răspuns:

Am citit povestea ta de 2 ori si tot n-am priceput nimic. Ai baut mult inainte sa o scrii sau care-i treaba? Mie mi se pare poveste de copiii fara minte. Sunt curioasa, cati ani ai? 12-13?

| Tiberius a răspuns:

Deci...1 daca ai dat sau urmeaza sa dai bacu' o sa pici la romana.
2 Din cate am inteles eu te-au sarutat vreo 3-4 persoane
3 Asteptam cu nerabdare filmuletul cand o intretii relatii cu toti 3-4

| ProjectJackpot a răspuns:

La ce orgii ai participat?

| elisabethia a răspuns:

Pai da.

| sYll3nTkYYl3R a răspuns:

Am 8 ani nu scriu nimic pentru ca nu am inteles nimic