| mariaaaaaaaaaana a întrebat:

Buna Tpu.am venit la prietenul meu care sta in alt oras si mi a zis gen ca am stat in pat prea mult.eu doar l am lăsat sa invete pentru ca are examen. Si l am întrebat ce ar fi vrut sa fac.adica m am uitat la un serial, am mâncat si am asteptam sa termine el de invatat dar el se joaca intr una un joc pe telefon si a pierdut din timp. dupa ce l am întrebat ce ar fi trebuit sa fac mi a zis :sex.suntem de 9 luni împreună si am facut o de 6 ori pana acum.i am zis ca nu îmi prea place sa fac chestia asta.adica o fac o data si bine.nu ma judecati ca stiu ca e normal intr o relatie doar ca eu am 16 ani si nu prea sunt buna la luat decizii.de ce spun asta? pentru ca mi a zis acum ceva timp ca daca am început asta trebuie sa continuam.nu stiu el arata ca tine la mine doar ca pe mine ma deranjează sa mi zică gen ca vrea sa facă sex.si oarca când sunt pe naspa nici nu ma baga in seama.ce sa fac? am motive sa mă supăr sau sunt paranoia?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul ala vrea doar sex tu ce crezi, vrei sa te ia de nevasta si sa te puna la cratita? daca NU esti capabila si nu iti place sa faci sex, retragete elegant din relatie si lasa-l in pace, se vede ca s-a saturat de tine

| Kaℓi a răspuns:

Prietenul tau e cam fraier, gen.
Adica se plange ca ai stat prea mult in pat si n-ai facut sex cat timp el s-a jucat pe telefon.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pune-ti intrebarea daca consideri ca fiind normal comportamentul tau intro astfel de relatie?

| Oana92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu e cel mai normal comportament. Dar ma intreb eu, ca femeie, tipul ce face pentru a o starni pe fata? Ca ea e la inceput, e micuta, probabil ca si daca si-ar dori sa o faca nu ar spune ci ar astepta ca el sa faca ceva. Nu e ok ca initiativa sa apara doar de la unul, dar repet, fata e neexperimentata. El se rezuma doar la a cere. Si de fapt nici nu cere, ci reproseaza ca nu i-a oferit!

| Doub a răspuns:

A dat vina pe tine pentru ceva ce nu era el în stare.

| Staind a răspuns:

Maru-l ia.da' para n-o iaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita, daca ai stat in patul lui toata ziua si nu ti-a tras-o, atunci el e de vina si nu tu. Ai motive sa te superi. Nu stiu care ar fi acestea, dar ai.