| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.am vorbit cu o fata la telefon si prin mesaje.Am intrebat-o daca ar vrea sa fim iubiti si a raspuns da ca iar place.Ce ma sfatuiti sa fac cand ne intalnim:sa o iau in brate sa o sarut sau ce ar trebui? P.S: Ne cunoastem de mici copii. Nu stiu cum sa fac sa o iau in brate si sa o sarut asa direct cand ne intalnim? Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| r3ally a răspuns:

Indiferent de cat timp va cunoasteti pana acum ati fost doar prieteni! E o mare diferenta intre un amic si un iubit! Nu te grabi sa o saruti, s-ar putea ca sa intoarca capul pentru ca se va simti "presata"! Poti sa mergi sa o pupi pe obraz la inceput cand va intalniti, dar sa fie un pupic nu apasat laughing Doar atat cat sa ii arati ca totusi vrei mai mult decat o aventura si nu o grabesti cu sarutul! Mergeti undeva intr-un parc, o tii de mana, o faci sa zambeasca mereu si cel mai bine e sa incerci sa fii tu insuti! Incearca sa te apropii cat mai mult de ea ( la intalnirea respectiva), vezi ce reactii are si daca e pregatita de acel sarut si abia atunci poti sa o faci! Sunt sigur ca va avea o impresie foarte buna de tine happy Nu te zgarci sa o tii doar pe o banca sau sa mergeti! Macar un suc sa ii iei si tu big grin Succes si sper sa fie bine happy

7 răspunsuri:
| angelfromabove a răspuns:

Pai depinde cat de mult va iubiti.dar eu te sfatuiesc pentru prima intalnire s-o iei in brate sai zambesti sa-i spui ca o iubesti si dupa so saruti big grin merge multwinking sper ca te-am ajutat

| RammsteinHH a răspuns:

Iti recomand sa faci ce ai scrie, o ia in brate si o saruti, asa ar fi frumos daca sunteti impreuna.

| RammsteinHH a răspuns:

Iti recomand sa faci ce ai scrie, o iei in brate si o saruti, asa ar fi frumos daca sunteti impreuna.

| RammsteinHH a răspuns:

Iti recomand sa faci ce ai scrie, o prinzi in brate si o saruti, asa ar fi frumos daca sunteti impreuna.

| neutrino a răspuns:

Parca intrebarea aceasta am mai vazut-o acum cateva zile. Esti total innebunit de a saruta o fata. Sarut-o.

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai daca tot o cunosti de mic poti vorbi cu ia despre ce sti tu mai bine ca ii place dar faza la prima intalnire ai putea sa zambesti cand o vezi si o ei in brate si o saruti dupa aceea vezi tu ce faci vorbesti despre ce sti ca ii place iei dar nu prea mult.Multa bafta. Funda?

| didi27 a răspuns:

Mersi tuturor