| karminuta a întrebat:

Buna TPU am vrut sa postez aceasta intrebare pentru ca am apelat la multi oameni dar nici unul nu ma ajutat. Sper ca voi ma veti ajuta. Treaba sta asa:mie imi place un baiat si am auzit de la o prietena ca acum cate-va saptamani ma placea. cum sa aflu daca ma mai place? (a si sa stiti ca si eu il plac) dar nu imi spune-ti sa il intreb pentru ca nu ma veti ajuta pentru ca eu sunt rusinoasa. Am nevoie de alte sfaturi. Bine astept raspunsurile

Răspuns Câştigător
| PitikBhaa a răspuns:

Te ajut eu. Ai incredere. Tot ce e nevoie este id-ul lui si numele tau.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cineva trebuie sa va puna fata in fata si sa va prezinte asa sa incepeti vorbaraia, daca nu atunci nu ai sanse la el ori iti faci curaj ori il lasi.

| coolgirl97 a răspuns:

Mah nu o sa iti zic : du-te fato si spune'i!
Ptr ca acum si eu sunt cu unu si mor cand il vad big grinoh go on. Daca ii spui prietenei tale sa vb cu el. o sa isi dea seama ca tu ai pus'o!
Cel mai bine e sa vorbiti pe mess si il intrebi daca lui i-o pl sau ii mai pl de tine [hay ca pe mess nu are de ce sa iti fie rusine kiss]
Invinge'ti frica si macar pe mess poti sa ii spui...
Hay bafta!

| zizzu8 a răspuns:

Incearca sa il bagi in seama, sa incepi sa vb din ce in ce mai mult cu el si restul va decurge de la sinehappy
si daca te'a placut acum cateva saptamani, stai linistita sentimentele nu mor asa dupa o zi pe alta
bafta!:*

| Marry_6905 a răspuns:

Hello =3
Daca acum cateva saptamani te placea, logic e sa te placa si acum :*.
Pt. a fi sigura, ruag`o si tu p` pr ta sa il intrebe daca mai simte ceva pentru tine

| CrIsSy_1084 a răspuns:

Buna karminutza:*. Parerea mea este ca ar trebui sa prinzi curaj sa-i spui verde in fata,la fel eram si eu si sunt si acum, dar numai sunt ca inainte. Daca vrei sa afli mai intai sa vorbeasca prietena ta cu el, si sa afle ca sa nu te faci tu de ras dupa.Si daca ai confirmarea prinde curaj si vorbeste cu el! Succes:*