| adyriadry a întrebat:

Buna TPU.
Ami place de un baiat de la scola suntem amandoi in aceiasi clasa eu sunt doar din august in scola respectiva... si timp de o luna jumate am stat impreuna in banca el e neamt eu romanca. deci el ma mai ajuta pentru ca mai era cateva cuvinte ce nu le intelegeam era dragut vorbea cu mine eram in clasa tot timpu inreuna etc. dar din septebrie a simbat locurile si el nu mai sta langa mine de a tunci a devenit violent se bate zi de zi nu mai vorbim un baiat si-a dat seama ca-l plac din cauza ca la orele de biologie tot unu la altu ne uitam haha... ce ar tr sa fac? sa-i spun ca-l plac? eu am mai avut 2 relati dar el nu cred..si daca ar fi sa-i spun cum sa-i spun?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine sa taci.

| Cristinutza18 a răspuns:

Parerea mea este sa-i zici ca-l placi si in privinta cum ar trebui sa-i spui, spune.i tot ce simti si sa fie totul din inima