| Blackboys1721 a întrebat:

As avea nevoie de o autoprezentare scurta (in 20 de secunde). Maine este Miss Baiatul de la Scoala in scoala noastra, si as avea nevoie de o autoprezentare scurta big grin. Multumesc! :*:*:* Dau funda happy [scuzati categoria; dar e cea mai discutata]

Răspuns Câştigător
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Salut, sunt adelin si mi-am propus astazi sa las faptele sa ma descrie, si nu doar vorbele. Sunt indraznet, carismatic si intuitiv, iar astazi imi propun sa castig cel putin inima unei fete frumoase din salawinking

2 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

NU stii cum esti?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ma autoprezint? si sa citesti cum sunt eu? interesant thinking crezi ca sunt aia interesati de mine? n-as fi crezut.