| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de putin ajutor.Imi place mult un baiat dar el delocsad Anul trecut am fost la mare cu el si am avut timp destul sa ne cunoastem.Cand am plecat am crezut ca nu-l voi revedea, dar minune! L-am revazut la un spectacol (nu suntem din aceleasi loc.)M-a salutat si.atatstraight faceAs fi vrut ceva mai mult dar.pe parcurs nu m-a privit deloc. A trecut un an si eu tot mai simt ceva pentru el.As vrea sa stiu: e obsesie sau iubire?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Pai daca de atata timp ti la el eu cred ca e iubire dar el nu simte asta pentru tine cel mai bine ar fi sa te gandesti l cineva din orasu taw.

1 răspuns:
| alylove15 a răspuns:

E iubire... daca era opsesie s-ar fi dus adica a trecut un an. il iubesti acesta e adevarul.