| Andrei12zA a întrebat:

Buna TPU. As avea o curiozitate. După ce ți-ai lăsat iubita însărcinată poți face in continuare sex fără prezervativ și să ejaculezi in vaginului ei fără probleme?

Răspuns Câştigător
| Bianca78 a răspuns:

Da poți face sex liniștit. Odată ce a rămas însărcinată si nu aveți bts puteți să vă bucurați de sexul fără prezervativ și ejacularea in vaginul ei fără nici o problema și plus că se simte de 2 ori mai plăcut pentru amândoi.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce se poate intampla?

| Violleta2022 a răspuns:

Da!

| dullcat a răspuns:

Buna.Defineste fara probleme.Parerile sunt impartite, insa de la un anumit punct in sarcina sexul poate aduce probleme.La inceput inca este ok sa va mai bucurati de actul sexual.

| Alecsandru322 a răspuns:

Sigur ca da! Dar mare atenție sa nu te duci și pe la altele care sa îți dea vreo boală ca nu e ok

| Yuki0799 a răspuns:

Dacă e deja însărcinată ce se mai poate întâmpla? Doar dacă nu cumva ea contractează o boală transmisă sexual de la un amant și să te protejezi împotriva bolii.

| Arthurart231 a răspuns:

Normal ca da. nu poate ramane gravida de doua ori in acelasi timp!

| Hyperion7 a răspuns (pentru Arthurart231):

Și dacă faci de mai multe ori...rămâne de mai multe ori gravida?laughing