| TheLonelyOne a întrebat:

As avea o intrebare, cum as putea incepe un sarut? sau sa o fac pe prietena mea sa ma sarute?
Nu stiu ce sa fac si suntem de mult timp impreuna si vreau sa ii arat ca im place de ea foarte mult.
Cum as putea incepe un sarut si fara emotii?

3 răspunsuri:
| denisa123456 a răspuns:

Nu inteleg :sunteti de mult timp impreuna si nu ai sarutat-o cum vine asta?

| TheLonelyOne explică:

Am emotii nu am mai sarutat pe nimeni si la inceput in totdeauna e greu

| TheLonelyOne explică:

Taci cartofule ca tu esti un simplu pervers care nu are o viata si isi bate joc de alti pe TPU du-te dracului si culcate