| vampiressa a întrebat:

Buna TPUbatting eyelashes. As avea si eu nevoie de anumite sfaturi de la voi.Deci...am cunoscut acum ceva timp un baiat pe internet, la inceput ne intelegeam foarte bine. e un baiat foarte special si ne.am indragostit unul de celalalt.nu este zi in care sa nu vorbim si sa nu ne vedem.Nu am reusit sa ne vedem fata in fata pana acum pentru ca el este plecat in Italia, dar o sa vina momentul.Problema e ca am inceput sa ne certam foarte des...pentru ca eu l.am mintit si el nu mai are incredere in mine. spune. ti. mi si mie ce pot face ca sa imi recastig incredere pentru ca nu vreau sa il pierd. dau funda pentru cel mai bun raspunslove struck

Răspuns Câştigător
| ioana_8259 a răspuns:

Trebuie sa ii demonstrezi ca il iubesti spune-i ca iti pare rau ca l-ai mintit si ca nu se o sa se repete. spune-i ce simti pentru el cat de mult il iubesti eu inainte la fel nu credeam ca poti sa te indragostesti si ca o sa mearga o rel pe net. dar uite ca si fratele meu la fel a cun o fata pe net s-au indragostit s-au vazut la un momentdat si in vara fac nuntabig grin succes

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lai pierdut.

| Crisu a răspuns:

L-ai mintit in legatura cu ce? Si pe bune acum, eu nu cred in "indragosteala" pe net. Nu ai cum sa te indragostesti de cineva pe care nu l-ai vazut in viata ta. Sti ce inseamna sa fi indragostita? Sa iubesti, sa ai sentimente atat de puternice pentru cineva incat sa nu rezisti o zi fara sa-l vezi. Tu cum l-ai vazut? La web? oh go on
Pe bune acum, genul asta de afirmatii mi se par patetice. Spuneti niste chestii fara sens. Si daca vrei sa-i recastigi increderea in primul rand cereti scuze, iar in al doilea rand arata-i ca nu mai minti prin fapte, fapte pe care nu stiu cum o sa le faci, din moment ce voi doar vorbiti. In fine, asta e doar treaba ta.

| BlueHusky a răspuns:

Incerdera sa castiga in timp si se pierde intr-o secunda : ai nevoie de timp pentru a ii castiga incredere si in timpul asta sa fi sincera nu el si sa nu sa nu iti mai faci de cap happy... cam greu. Good luck

| ioana_8259 a răspuns:

Frate voi sunteti aici sa o ajutati pe fata asta nu sa criticati daca tot rasp la intrebari si vreti sa da-ti un sfat dati-l macar calumea voi raspuneti cu cate o critik.

| danc0ck a răspuns:

Sa il minti in continuare.