| Valeee09 a întrebat:

Buna TPU kiss! As avea si eu o intrebare.Am auzit foarte multe persoane care zic ca dupa ce iti incepi viata sexuala te ingrasi.Este adevarat? De curand mi-am inceput-o si eu si sunt cam speriata de vorbele astea. Dau Funda :-)! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MihaEla_8742 a răspuns:

Nu te ingrasi! Doar ca de cele mai multe ori se intampla sa iti incepi viata sexuala in perioada de pubertate,ceea ce inseamna implicit ca te dezvolti, dar asta nu are legatura cu faptul ca ti-ai inceput viata sexuala! Cunosc multe cazuri in care fetele si-au inceput viata sexuala la varsta de 16, 17 ani si chiar au avut loc modificari majore in ceea ce priveste fizicul, iar eu imi puneam aceeasi intrebare, oare ma voi ingrasa...dar nu a fost asa dat fiind faptul ca am deja 20 de ani si am cam depasit perioada pubertatii...chiar m-as putea lauda cu faptul ca am slabit din cauza efortului! laughing

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat, n-are absolut nici o legatura.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Normal fata te faci de 120 kg

| zizibela a răspuns:

Nulaughing eu am slabit din cauza efortului depuslaughing

| MihaEla_8742 a răspuns:

Mersi de funda :X

| sdasfgasgaads a răspuns:

Legea lui murphy:Sexul nu ingrasa

| danibv28 a răspuns:

Este adevarat! Dar totu va depinde de organismu tau! Te poti ingrasa, dar la fel si slabi! Vei afla pe parcurs ce efect va avea. In cel mai bun caz ramai asa cum erai happy! primesc funda?big grin laughing)

| DrAgOs1655 a răspuns:

Depinde.Doar cand esti insarcinata devi unpic mai grasa dar la unele femei este altceva unele raman grase pe vitata nu te speria nu ai pentru ce.

| Kitty_3832 a răspuns:

Hei. in primul` rand este depinde de organism. nu toate fetele se ingrasa. asa s`e zicea si ca daca te lasi de fumat de ingrasi.dar chestia e ca daca te lasi de fumat mananci, adica iti ocupi timpul cu altceva.dar cu sexu` nu e adevarat. poti sta linistitabatting eyelashes