| unaboona a întrebat:

Buna TPU...as avea si eu o intrebare
deci mie nu mi-a venit ciclul de aproape 2 saptamani ceea ce mi se pare f ciudat deoarece mie imi venea regulat in data de 9 sau 10 cu mici intervale de intarzieiri de 1-2 zile dar imi venea tot timpul cand trebuia. teoretic insarcinata nu pot fi deoarece iubitul meu are azoospermie de mult timp.antibiotice iar n-am luat in ultimul timp dar am niste simptome care ma pun pe ganduri ma doare frecvent burta dupa ce mananc ceva mi deranjat stomacu de la orice, am pofta scazuta de mancare de fapt eu tot timpul am avut da acum chiar ca mie foarte scazuta si cu toate astea m-am ingrasat aproape 1 kg, iubitul meu mi-a spus ca sanii parca mi-s mai plini nu stiu daca a glumit dar mi-a spus sa nu ma sperii dar in ziua de azi se poate intampla orice deci sa ma gandesc si ca as putea fi insarcinata.eu sunt putin sceptica deoarece el are o varsta si daca nu a lasat atatea femei de ce m-ar lasa pe mine? si de as fi insarcinata nu mi-ar fi frica deoarece il iubesc cu el stau ii un partener stabil si urmeaza sa ne casatorim doar ca nu is pregatita pentru asta inca. oricum astept parerile voastre e posibil doar sa fi racit jos sau la burta?

4 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Ia un test de sarcina, dar sa stii ca si mie mi s-a intamplat sa am starile astea si nu aveam decat niste dereglari hormonale

| SweetSecrets a răspuns:

Eu zic sa iti faci totusi un test de sarcinawinkingdaca iese negativ, du-te la un doctor pentru ca s-ar putea sa fii racita jossad. Numai bine!:*.

| AvEnGeR6532 a răspuns:

Nu cred ca e de la raceala posibil sa fi insarcinata. decat sa ne ceri parerile noastre mai bine te-ai duce la un ginecolog sa fii mai sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gravida.