| HatsuneMiku a întrebat:

Buna TPU happy. As avea si eu o problema. Un coleg de la mine din clasa ma priveste mai mereu cand eu nu sunt atenta, iar cand ma uit la el isi schimba imediat privirea. De felul lui este mai timid. Se comporta foarte fumos cu mine fata de celelalte fete si asta imi da dubii ca ma cam place. Inainte eu nu il placeam, dar acum a inceput sa imi placa si mie de el. Intr-o seara cat de curand l-am visat si in vis era gata s a ma sarut cu el. Eu ce sa cred? Ma place sau nu? Daca da sa fac eu primul pas? Fundaa :X

10 răspunsuri:
| Roxana0606 a răspuns:

Cred ca tie iti cam place de el si ca si el te place.
Daca e putin mai timid inseamna ca trebuie sa faci u primul pas big grin e cam neobisnuit da
asa trebuie crede-ma am patit-o!
Dragostea cere sacrificii! laughinglaughing

| emi29 a răspuns:

Te place, (poate te iubeste in secret), vad ca e timid, daca il placi fa tu primul pas, good luck happy

| sdasfgasgaads a răspuns:

Nu ii place de tine, isi bate joc de tine

| RemaxiS a răspuns:

Tu fata logic ca te place dora asa facem si eu la inceput ma uitam cu coada ochiului cand o fata nu era atenta daca il placi zai ce simti si incearca sa faci un cuplu o relatie

| Alexciordas a răspuns:

Asa fac toti baietii cand ii place de o fata mai mult trage cu ochiu si cand te uiti catre el isi schimba privirea bafta!

| BeatriceBeebe a răspuns:

Logic ca te place! e nebun dupa tine?laughing nu vezi? si decat sa il pierzi mai bine fa tu primul pas big grin si o sa vezi ca o sa fie mai bine asa!big grin

| BOGDAN_1106 a răspuns:

Te place

| DexterM14 a răspuns:

Sigur te place. Daca nu iti sune ca te place, sparge gheata si intreaba-l tu daca te place.

| Melisa93 a răspuns:

Te place, dar ar fi bine sa faci tu primul pas!

| Anutss a răspuns:

Eu cred ca te placewinking. Daca simti ceva pentru el ar fi bine sa.i spui, si poate va fi o poveste frumoasawinkingbig grin.