| lavyyyyyy a întrebat:

Buna TPU as dori niste informati despre pozitii sexuale care sa nu trebuiasca sa iti saruti partenerul doar SEX nu vreau dragoste va rog ajutati-ma happyfunda

10 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Uita-te dupa karmasutra si alege-ti singura pozitiile, eu nu stiu ce-ti place tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai capra.

| NuMaContrazice a răspuns:

Ii pute gura, asa-i? happy

| lavyyyyyy explică (pentru NuMaContrazice):

Nu draga stai linistita doar ca asa am conveit noi sa nu ne sarutam nu ne place chestia astatongue

| AikkoxD a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Sau poate ei...

| BlitzLikeXd a răspuns:

Te ajut eu dai add la marius_fan_arsenal

| belysa a răspuns:

Care este faza de nu vrei sa-l saruti? In fine nu este treaba mea, dar daca vrei pozitii care sa nu ajungi la sarut opteaza pentru cele cu spatele, adica.Pe la spate, capra, ldeasupra lui dar cu spatele etc..Succes

| lavyyyyyy explică (pentru belysa):

Mersi pentru raspuns nu ne sarutam ca nu ne place mie nu imi place sa fiu sarutatahappy

| ElyNix23 a răspuns:

Poziția piratului în care îți ridică și ține piciorul în sus în timp ce te "regulează".
Puteți încerca și doggy style. Căutați pe net la poziții, sunt o grămadă.
Ceao. :*