| Piper987 a întrebat:

Buna TPU,
As dori o lamurire, eu am 26 de ani.
De 2 ani sunt singura si nu am cautat nici un fel de relatie cu vreun baiat.
Am cunoscut acum cateva luni un baiat dar este mult mai mic ca mine.
Am impresia ca ma place dar pastreaza distanta
Gen cand glumim, la un moment dat simt ca ia distanta mai ales cand suntem in grup
Parinti lui nu ma suporta si i critica pe ai mei pentru ca din puntul lor de vedere sunt o oaie neagra pentru ca mi am construit o meserie de care sunt mandra si ma ocup cu propiu meu salon la varsta mea. Fara sa am nevoie de un barbat care sa ma tina.
Oare parinti lui iau atras atentia? Oare am gresit eu cu vorbirea mea?
Ma deranjat sa vad ca ia distanta, si ma mir ca ma deranjeaza lucru asta laughing
Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ia distanta fata de tine inseamna ca nu e iubire e altceva la mijloc si probabil si parinti...

| adam7 a răspuns:

Nu știe ce vrea, sau e timorat cu alții în jur, se rușinează. e cu du-te vino.
Posibil și familia să îl influențeze.
Dacă omul are o atracție sau sentimente față de tine. trebuie să le arate cumva. Ai putea să îl mai lași un timp să te convingi ce intenții are. dar tu ca fată, nu te arunca înainte, lasă-l pe el să facă pașii necesari și doar unde e cazul îi dai o,, mâna,, de ajutor.sa nu inversezi lucrurile și să îl curtezi tu

| Cavaler001 a răspuns:

Tu vrei relație sau nu?
Poate.n grup nu vrea sa arate că.i place de tine.
Nu ai treabă cu părinții lui. Important e sa vă iubiți voi.
Poți să.l întrebi direct ce vrea sau sa treci mai departe. Sunt și alți bărbați în lumea asta care ar dori sa aibă o iubita că tine.
Wake up!