| anonim_4396 a întrebat:

as dori raspunsurile voastre la aceasta intrebare! mi-a fost dor de fostul si imi mai este si i-am trimis msg uri la care el mi-a raspuns ca daca nu ii spun cine is nu mai rasp. si eu am incercat sa ignor acest lucru de teama si l-am luat la alte intrebari am vazut ca nu imi raspund am scris altu la care sa il fac sa raspunda si in timp ce cautam o revista:d l-am trimis din greseala! si mi-a trimis ca sunt un copil si ca mi-a spus clar ca daca nu ii spun nu rasp, mi-am dat seama intr-un fel ca stie ca eu is! si m-am suparat si i-am spus ce am avut pe suflet cam ce am trecut eu cu vederea! m-ia trimis inapoi, desigur, ca stie cine sunt si ca il scarbesc chiar sunt un copil,(eu mai foloseam expresia asta)si ca ma iertat o dat a2oara nu se mai intampla, i-am trimis sa imi spuna cu ce i-am gresit si cu ce m-a iertat, sa isi masoare cuvintele si ca adevarul il doare? si sa imi spuna cine sunt daca tot si-a dat seamabig grin! mi-a raspuns ceva in gen* am eu o banuiala 99% cine ai pute fi. U mai cautat pe mine nu eu pe u. ai vazut k nu te mai bag in seama ai acum ma disperi dupa alte numere. esti un copil.:-X* cum sa ma bage in seama daca am fost plecat, pe mess i-am dat ignore, nr mi l-am schimbat, doar atat i-am dat msg dupa nr nou, nr meu nou! Voi ce parere aveti despre acest msg si deaspre emoticonul acela? eu i-am spus pe mess odata ca il iubesc si mi-a zis ca nu e cazul, ca este nevoie de timp pentru asta si el are treaba! va rog sa imi raspundeti.pls pls pls

4 răspunsuri:
| AndyArtist a răspuns:

Pff... nu ma intereseaza daca esti fata sau baiat...straight face invata sa scrii corect ratatule/ratato' si dupa te apuci de scris intrebari (n-am inteles mai nimic din mesajul ala!)

| LALYLOVE a răspuns (pentru AndyArtist):

IM ASTA E PAREREA TA
mai exista si din astia ca tine care nu inteleg ca mai exista si greseli. si de unde sa stiu eu ca nu esti si u un ratat!? imi dau si eu cu parerea... rataule.lasai pe alti sa inteleaga daca tu nu! P.s username-ul a fost ales de TPU pentru ca alte nume erau deja luate. si nu mai imi da nici un msg!

| CrbLoNe1 a răspuns:

1 in locu tau as zice adevaru decat sa mint pe aici sa primesc alt fel de sfaturi. 2 ai numele la cont "CARMIN" si 3 "cum sa ma bage in seama daca am fost plecat". deci esti un baiat si 4 nu mai zapaci saraca fata daca nu te suporta si nu mai inventa emoticonuri ":X" poate a vrut sa puna " angry"

| LALYLOVE a răspuns:

Exact asa s-a intamplat, nu mint cu nimic daca nu intelegeti, va rog frumos nu va mai dati cu parerea despre mine ci despre intrebare!