| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
As dori sa ma ajutați cu un sfat.
Am cunoscut un băiat acum o luna și el ma plăcea mai de mult timp, dar acum am început sa vorbim. Foarte tare era interesat sa fim impreuna, ma chema tot timpul afara ma suna dar eu având niște probleme cu încrederea îl refuzam mereu. Acuma el ma ignora și sigur nu a găsit pe altcineva stiu din surse sigure. De-abia de mai răspunde la mesaje, ce părere aveți? Va rog răspundeți fără batjocura. Va mulțumesc

Răspuns Câştigător
| David090 a răspuns:

Bună, Păi cred ca poate sa supărat și încearcă sa te ignore din cauza ca ți-a aratat ca te place și vrea sa iese cu tine pe afara sa fie ceva între voi doi si tu l-ai cam refuzat în mare parte, cel mai bine e sa ii vorbești cu el și să îi spui de ce te ignoră, sa mai încercați sa o luați de la capăt, Sper ca am fost de ajutor?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru David090):

Cum s nu o ignore? Pai daca el era interesat de ea, dar ea s-a comportat in asa fel incat el sa inteleaga cu nu vrea sa aiba o relatie cu el, ce trebuia el sa faca? Eu as pune pe planul desconsiderarii din partea ei si mi-as vedea de drum. Mai are balta peste.

| David090 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Păi dacă fata nu a avut încredere eu i-am dat un sfat

| 13AlinaM a răspuns (pentru David090):

Mulțumesc mult de sfat. I-am explicat și tocmai am vorbit. Va mulțumesc tuturor pentru sfaturile pozitive și bune

| David090 a răspuns (pentru 13AlinaM):

Cu cel mai mare drag ❤

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru David090):

O relatie nu se poate intemeia pe lipsa de incredere Mai bine nu. Dar baiatul sa mai aiba incredere in fata? Daca de la inceput face fite, crezand ca baiatul trebuie sa-i linga talpile pentru ca ea sa il accepte, ce va face pe parcursul relatiei? Intr-o relatie trebuie sa fie egalitate si intelegere si aport din partea ambilor.

7 răspunsuri:
| Paulyka36 a răspuns:

Pai pune-te un pic in locul lui, tu cum te-ai simți?

| AndreiIonut2000000 a răspuns:

Sună-l!