| Piper987 a întrebat:

as dori sa stiu ce simtiti voi barbati/ baieti cand ati incheiat o relatie? (Fara a tine cont cine a pus punt)
Dupa cat timp, simtiti lipsa fostei? Si ce gandire aveti?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Buna,pai conteaza cine pune punct si din ce motiv,ca daca fatuca aia m-a inselat,ce crezi ca voi simti oare pentru ea,un fel de iubire combinata cu ura,nervi, suferinta,lacrimi,tristete, nervozitate, comportament impulsiv, daca ne despartim amiabil atunci nu am ce sa simti ca de simteam mai stateam impreuna, eu am simtit lipsa ei dupa o luna, dar ce sa faci asta e, pacat ca a fost fraiera, eram un baiat cuminte si sincer si serios

| Piper987 explică (pentru RAY):

Eu am pus punt, pentru ca nu mai aveam aceeasi directie in viata, si aceleasi planuri pentru viitor. Nu mai eram o prioritate pentru el.
Ma intreb daca acum luand distanta isi va da seama de ce o avut langa el. Eu m-am implicat enorm, i am fost alaturi cand o avut nevoie, si nu ia lipsit nimic. Cand sa inversat situatia el nu a dat nici o importanta.Imi pare rau sa aud ca ai trecut printr-o experienta neplacuta. Eu fiind fata pot sa iti spun ca nu te a meritat, si ca vei gasi mai bun.

| Drimmero a răspuns:

Majoritatea sunt foarte detasati, o perioada nu-si vor mai bate capul cu alta relatie noua, devin mai reci, iar dupa o perioada se plictisesc si cauta alta tipa sau alte tipe, depinde ce noroc are si cat de repede pica vreuna.

Ce gandire avem pentru fosta? Iti zic eu, dupa ganduri in care o mai amintim ajungem sa zicem 'ia mai da-o-n... mea' si mergem mai departe.

| Sofer a răspuns:

Cel putin am simtit lipsa ei o saptamana. in gandul meu o uram foarte tare. Apoi mi-a trecut de ea.

| Bozgi200 a răspuns:

Dacă o iubești cu adevărat, chiar daca tu ai pus punct relației o sa ai un sentiment enorm de regret. Probabil ori te întorci la ea ori o sa stai singur pentru 1 an până îți cauți altă fată.

| sunttare666 a răspuns:

Eu zic> bine ca ai plecat sa nu mai aud de tine! haahah! dar acum lasand gluma la o parte si depasind momentul acesta haios/hazliu: sa nu lasi niciodata o femei sa te pacaleasca atat ati zic. pup!

| zeozea123421 a răspuns:

E super!