| veroo a întrebat:

Buna tpu..as dori sa va dau si eu o intrebare putin stupida.....atunci cind te dizvirginezi este neaparat sa curga singe din vagin?

7 răspunsuri:
| EmHinoki a răspuns:

Nu,nu e! Depinde de cat de elastie este himenul fetei happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU este neapărat să ai o sângerare la dezvirginare!

Cam 20 % dintre fete NU sângerează în momentul deflorării, iar la alte 30-50 % dintre ele sângerarea este foarte "slabă" şi aproape că NU se observă.

| neutrino a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, poate să curgă şi din nas.

| IepurasPerfect a răspuns:

NU trebuie neaparat. exista si cazuri cand nu curge din prima

| veroo explică (pentru IepurasPerfect):

Insa daca nu curge singe este posibilitatea de a consta ca nu mai sunt virgina? fiindca la mine toate aceste relatii sau intimplat cind aveam virsta de 7, 8 ani nestiind ce inseamna aceste lucruri si acum regret amarnik...

| veroo explică:

Insa daca nu curge singe sint posibilitati de a constata ca numai sint virgina..fiindca toate aceste relatii sau intimplat atunci cind aveam virsta de 7, 8ani nestiind ce inseamna aceste lucruri iar acum regret amarnik de cele intimplate...