| elena04 a întrebat:

As vrea niste sfaturi pentru a-mi face iubitul cat mai fericit in pat
Funda :*

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Oamenii care se iubesc, comunica.
Prin tot felul de moduri.
De ce nu il intrebi efectiv ce si-ar dori?
In felul asta nu ai nici o sansa sa-i servesti vreo surpriza neplacuta.

| DNSK a răspuns:

1) sunt unele lucruri ce doar le poti face, nu le poti povesti.
2) repetitia e mama invataturii

| shadow72 a răspuns:

De ce in pat doar? masina, baie, podea, etc.

| neutrino a răspuns:

Daca nu te descurci si patul este destul de mare, poti apela si la ajutorul unei prietene.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam dificil.
Iubitul tău va fi fericit doar dacă ne va privi pe noi doi făcând treaba, în timp ce el se delectează cu o bere rece.

| elena04 explică (pentru anonim_4396):

Si ce treaba vrei sa facem? laughing

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Mai adu o amicalaughing sigur va fi fericit la maxim