| roxyadryan a întrebat:

Buna TPU as vrea sa aflu si eu niste povesti de dragoste, ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vesnica poveste el sta sta pentru vaginul ei si ea pentru banii lui, in timp la asta i scade averea si ea din mare iubire fuge la altu sau el fuge la alta, hai ma povesti de dragoste pe bune unde, sunt doar interese atat

| corbulalbrosu a răspuns:

Le poti gasi/accesa pe al site draga mea.

| Atlas33 a răspuns:

Cauta Adam si Eva de Rebreanu pentru inceput... apropoo ce au respectivii cu tine de-ti vorbesc asa urat?

| roxyadryan explică (pentru Atlas33):

Nu sti cum e lumea... buna si rea ei vor sa imi arate in scurte cuvinte din ce categorie fac parte

| Jontytzz a răspuns:

Exista o carte electronica numita Suge-o Ramona! pe care o recomand cu deosebita placere.

| roxyadryan explică (pentru Jontytzz):

Am citit-o si m-am prapadit de ras sincer