| Stephanie_6756 a întrebat:

Buna TPU...
As vrea sa am ajutati sunt cu un tip de cam 2 saptamani nu imi place de el am incercat sa fiu cu el ca poate totusi merge, nu stiu cun sa ii zic ca nu mai vreau cu el si nu as vrea un raspuns de genu esti un baiat bun imi placi dar doar ca amic si chestii din astea... mie imi mai palce si de alt tip iar cel cu care sunt desi sunt de foate putin timp se gandeste deja la sex si chiar o relatie cu el nu ar fi buna pentru mine in aceasta perioada... as vrea un raspuns cat mai repede(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa stai cu el
Daca tu nu simti nimic pentru el
Si eu cand eram mai mica incercam sa fiu cu diversi tipi,de fapt acceptam sa fiu cu ei chiar daca nu aveam nici o treaba cu ei
Dar iti vei da si tu seama ca vei ajunge intr o zi cand nu vei mai putea fi cu el, sa stai cu el
Incearca sa vorbesti cu el, nu mai sta asa,
Gaseste pe cineva la care tii cu adevarat :-)

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pai tocmai! baga motivu cu sexu...ca c el te vrea doar pentru asta? ca ti-a placut doar ca nah ti-ai dat seama ca niciodata nu te respecta cat ai vrea si cat ai merita!
daca nu ai tupeul, sp prin msj si daca te suna, nu da inapoi si rasp vb cu el ca sa fi sigura ca asa nu te vei trezi a doua zi cu el cu un buchet d flori si astea!
succes!

| Johnny_3797 a răspuns:

Buna,cel mai bine este sa-i lamuresti la aceala care nu-ti place de el ca ai pe altcineva si ca nu doresti sa fii cu el.Dar cu acela tu spune-i ca daca el te iubesti si tine la tine mult atunci el te va astepta atita timp cit va trebuie si tu ii vei spune cind esti gata, daca nu va fi deacort inseamna ca doreste doar sex si gata.Bine ai grija si sper ca te-am ajutat happy

| DjBl3ndar a răspuns:

Daca ai nevoie de sfaturi intra pe id-ul meu poly_poket_m