| kiki31 a întrebat:

Buna TpU!
As vrea sa-i spun unui baiat ca-l plac dar nu stiu cum sa-i spun! va roog sa ma ajutati! cum ii pot spune?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar el te place? Lasă-l pe el să-ți spună acest lucru și nu invers!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Pur si simplu ii spui ca il placi

| nesuferit a răspuns:

Spune-mi direct, nu ma sperii

| neutrino a răspuns:

Ii poti spune la fel cum ne-ai spus si noua, dar ar fi o mare greseala!

| Azµre a răspuns:

Direct și la obiect!
Dacă nu citește aici. Dă-i de înțeles.
http://www.tpu.ro/......t-inspira/

| h3r a răspuns:

Lasă, îi spunem noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îi spui simplu că îl placi, nu trebuie să-ţi fie jenă.
Te pup!

| Ycu a răspuns:

Petit madmoazel, ta bouch pufff...

| negat1ve a răspuns:

Mda... si eu as vrea sa-i spun unei fete ca o plac si nu stiu cum tongue adica as sti " te plac " dar de unde sa iau curajul si sa las timiditatea nu? cred ca problema asta o ai si tu. Mai daca nu poti sa-i spui macar incearca sa-i arati asta. Uita-te mai insistent la el, zambeste-i, si arata-i ca te simti bine in prezenta lui, mai razi la o gluma de a lui, il mai intrebi ceva din ce sti tu ca ii place. Hai ca la tine e mai usor presupunand ca te sti cat de cat cu tipul, la mine faza e ca ea nici nu stie ca exist si mai greu tongue

| BogdanLuca a răspuns:

Baiete te plac ...asa laughing

| LightStar a răspuns:

Scurt si la obiect happy