| tort a întrebat:

as vrea sa intreb din curiozitate ca ma intreba un coleg de la scoala. Daca cineva isi freaca... stiti voi ce dar fara intentia de a se masturba, astae tot masturbare?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca e fara intentie atunci nu se poate numi masturbare

| tort explică (pentru mona):

Din ce imi spunea el s-a gandit la lucruri din acelea dar nu a vrut sa o faca deci asta inseamna ca nu s-a masturbat nu?

| mona a răspuns (pentru tort):

Asta ar insemna ca nu s a masturbat

| doc69 a răspuns:

Masturbare inseamna acea actiune prin care stimulezi penisul sau vulva...prin atingere frecare..deci cu intentie sau fara daca exista actiunea asta inseamna altceva nu.

| tort explică (pentru doc69):

Pai si daca o spala doar nu inseamna ca se masturbeaza

| doc69 a răspuns (pentru tort):

Citeste si tu intrbearea lui..de unde deduci ca si-o spala? ai dedus verbul din context? de cate ori ti-ai spalat-o si te-ai gandit ca te masturbezi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si atunci de ce tio freci? care e scopul? te mananca?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poate il mananca doar

| Oana92 a răspuns:

Cu ce alta intentie ar face asta?

| tort explică (pentru Oana92):

Pai intreaba-l pe el de unde sa stiu eu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| sasa93 a răspuns:

Nu n niciun caz poate e un instict