| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa intreb si eu baieti!

Pe voi va doare cand prietena(iubita)voastra plange la orice cearta de-a voastra?
Va place sa o vede-ti cu lacrimile pe fata?

Răspuns Câştigător
| numacun0sti a răspuns:

Cat de nervos, suparat, agresiv as fi in timpul certe daca iubita mea ar incepe sa planga nu cred ca as mai putea sa scot un cuvant... adica s`a mai intamplat, am facut`o sa planga si stiu ca am incremenit cand am vazut-o primul lucru pe care l`am facut a fost sa ma duc la ea si sa o imbratisez, si sa-i spun ca-mi pare rau si ca de acum inainte totul va fi bine si ca nu o sa o mai fac niciodata sa planga. si DA ne place sa va vedem cu lacrimi pe fata doar in cazul in care ne inselati, sau faceti ceva foarte grav de neiertat, eu unul m-as putea razbuna pe ea foarte simplu, facand`o sa regrete lucrul pe care l-a facut doar prin cuvinte( fara vulgaritati)si nu stiu de ce cateodata as vrea sa o vad plangand pentru mine, pentru ca asa m`as convinge daca intr-adevar m`a iubit, daca ma iubeste plange dupa mine, daca nu...atunci nu am insemnat nimic pentru ea

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stii ca sunt cazuri in care fata face teatru ca sa il ia de prost pe individ asa ca grija baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca le place

| eusiatat_9429 a răspuns:

Pai depinde de fiecare, pe mine ma durea numai simplul fapt ca o stiam trista, dara minte sa planga ( eu am vazut-o o singura data plangand si atunci mi s-a rupt sufletul) cred ca nu mai este nevoie sa raspund la a doua intrebare, desi sincer sa fiu imi place sa o vad cu lacrimi pe fata, dar de fericirewinking

| Darkfable a răspuns:

Pai eu unul nu as vrea sa vad pe nimeni plangand. Prietena mea a plans de mai multe ori dar de fiecare data de dor. Stam la distanta si ne vedem mai rarut da a plans in seara de revelion pentru ca am intrebat-o ce va face dupa ce eu plec (am petrecut revelionul doar cu ea) apoi a plans cand m-am urcat in tren sa plec acasa iar restul pentru ca ii era dor de mine. Nu suport sa o aud plangand. Atunci cand plange o alint o iau in brate o sarut. Prima oara cand am vazut-o practic nu stiam ce sa fac ma uitam si nu imi venea sa cred, atunci mi-am dat seama ca ma iubeste. Si ne iubim si acum.