| undertaken a întrebat:

Buna TPUhappy. As vrea sa ma ajutati cu ceva. imi place de un baiat mai mare care are iubita. nu am id lui de mess sau nr de telefon. Am doar fb lui. Credeti ca pot reusi sa il fac sa se uite la mine? Adica intre noi doi sunt doi ani diferenta si fata cu care este e de aceeasi varsta. Nu vreau sa ii despart dar il iubesc prea mult si stiu ca ei doi nu se mai plac asa mult. cum as putea sa in cuceresc? funda xD

Răspuns Câştigător
| marria_7862 a răspuns:

Pai fa ceva ca sa te remarce in primul rand, apoi daca reusesti treaba asta,vorbeste cu el poate poti sa afli ce are de gand cu prietena lui, daca treaba merge bine dai de inteles cate putin ca il placi, poate merge. Si daca alegerea lui e sa se desparta de prietena lui ca sa stea cu tine nu inseamna ca tu i-ai despartit, probabil ceva in relatia lor nu mai mergea si simtea nevoie de o schimbare, schimbare care esti tu. happy

6 răspunsuri:
| euI a răspuns:

Nu il cuceri nu poti sti sigur 100%ce e intre ei si ce nu... daca se cearta se pot impaca o sa ai probleme cu acea fata.nu e chiar ok sa te certi cu o fata pentru un baiat baieti mai gasesti in 2 saptamani nu mai iubesti gesesti pe cineva pentru tine si nu mai ai batai de cap bafta!

| alliss a răspuns:

Sunteti imposibile! straight face Voua var placea ca cineva sa se bage in relatiile voastre? Si ce daca nu se mai plac asa mult. poate asa pare. poate ei se iubesc. Tie ti-ar conveni sa.ti faca una asa cand tu esti cu un baiat? Nu cred :-J. Lasa-l frate nu-i singurul baiat din lume ...Cum pusca mea sa-l iubesti si nici nu-l cunosti. ii ai doar fb straight face Doamne feresteeeeee!

| DiamondStph a răspuns:

Nu e frumos, poate relatia din exterior e vazuta urat, dar ei se inteleg, nu cred ca tie ti-ar placea ca cineva se bage in relatia ta, sunt pe principiul '' Ce tie nu iti place, altuia nu ii face! '', incearca sa gasesti pe altcineva.

| KostyCool a răspuns:

Poi astepti sa se desparta si gata.Ii trm un sms si ii spui ca vrei sa iesit la un suc cu "prietenii"(bineinteles ca tu o sa ii zici ca nu au putut sa vina, si ramaneti decat voi doi). Daca te place te va saruta:X. Funda?

| undertaken explică:

@alliss.il cunosc. e la aceaasi scoala cu mine. il vad in fiecare zi. stiu ce vorbesc. dar da ai dreptate.

| Elena3_7266 a răspuns:

Uite eu te inteleg ca poate simti ca il iubesti dar aceste sunt doar iluzii, cind o sa intilnesti un baiat care te va face sal iubesti atunci iti vei da sema ca pentru acesta care are prietena nu ai simtit nimic.Nu e bine sa ii desparti (tie nu tiar place ca cineva sa se bage in relatia ta si sa doreasca sa va desparta ) asa ca fii tare si dale pace o sa vezi ca o sati intilnesti si tu iubirea, mult succes.