| Ella666111 a întrebat:

Buna TPU....as vrea sa ma lamuriti cu ceva
Deci sun in calsa a 8-a si am un coleg foarte dragut (inteligent... ochi albastrii.patratele etc )
La inceputul acestui an a venit o colega noua (e romanca.dar mama ei e din brazilia..si va dati seama ca are fund..mai face si dansuri hip-hop are si abdomen bine lucrat +inalta)...bine si eu am 1, 65 si 45 kg
.+plus ca fata e si una din cele mai destepte di clasa....acum sa revin la intrebare...angrybaiatul care imi place ) se uita mai mereu la ea(el in prima banca geam ea ultima perete si eu a doua mijloc)..deja i-a gasit si o porecla draguta ...la ora de sport o admira pt ca joaca bine handbal..basket si mai stie si fotbal...mai merge la ea si ii spune chestii care sa o inerveze si ea vrea sa il plesneasca si o prinde exact de incheietura mainii...cand e singura in banca merge langa ea...o tachineaza...o mai imita (plus ca are un accent foarte dragut si vorbeste si engleza foarte cursiv...tin sa amintesc ca mai demult mai imi dadea si mie cu palma peste fund si vorbea mai mult cu mine... fatata asta l-a inebunit (toti ii spun ce e draguta...frumoasa ...pe hol baietii o fac bunaciune )..Credeti ca baiatul ala o place chiar atat de mult nu vreau sa il pierd chiar kil iubesc
TPU ajutor ce sa fac?
P.s nu vreu sa o faceti cu**a pt ca imi e prietena si se intelege cu toti foarte bine (nici relatii nu vrea) vrea doar sa aiba multi prieteni si ii place sa fie in centrul atentii(mai ales ca vrea sa se faca vedeta )

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Daca ea nu vrea relatii inseamna ca el nu are sanse. Vorbeste cu el, baga-l in seama. Poate vei avea succes. Vorbeste-i frumos, fa-i complimente, comportate frumos cu el, poate se va indragosti de tine.

| pufulescu a răspuns:

Pai daca esti amica cu fata respectiva e si mai usor, poti reintra in atentia baiatului cu patratele stand in preajma ei!
Cum sa te bagi in seama cu acel baiat nu stiu sa iti spun, tu il cunosti mai bine.

| Ella666111 explică:

Pai ma inteleg eu bine cu ea dar ea se intelege foarte bine cu toti...toti o adora si o cred simpatica (si chiar e)... oricum nu cred ca am sanse le este un baiat aranjat.pus la punct. elegant...ea la fel. iar eu am un tata somer..multe cosuri albe pe fata... sprancene stufoase (pentru ca nu ma lasa mama sa ma pensez )..in plus mai imi mai si alege mama bluzele (in fiecare zi una pe gat si inca una groasa) si mai vine si la scoala sa ma intampine (uneori)...nu imi place sa renunt in fata cuiva dar cred ca ma las batuta...e clar ca e innebunit dupa ea...acum pe bune cine nu prefera o fata inalta ..cu corp bine lucrat... ochi mari albastrii. buze mai pline (mereu am visat sa arat asa ) plus ca mai am si parul lung pana la fund (nu m-am tuns doar din varfuri si trebuie sa merg si cu el prins)...acum pe bune voi ce ati alege(una fara forme par lung fara nicio forma..niste picioare cu putine celulita buze subtiri. sprancene stufoase ...etc sau una cu forme... fara celulita...desteapta. ..cu un simt al umorului foarte bine dezvoltat incat toata lumea sa vrea sa fie in preajma ei...si nu cre ca mai are rost sa continui... spuneti voi ce ati alege (sincer)

| Larry_Copilul_1997 a răspuns:

Incearca sa nu arati gelozia. Incearca sa pari mai buba decat ea, dar subtil. stii, in sensul sa te stradui mai mult la tot ce faci.