| cami01 a întrebat:

Buna TPUhappy as vrea sa pun o intrebare... prietenul meu e foarte gelos cand vorbesc cu altii prieteni. desi spune ca nu are nimic se supara repede. chiar daca aceia sunt doar amici si n-au importanta pentru mine el nu are incredere. ce as putea face?tongue

6 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Stiu exact asta patesc si eu. si nu e in regula. Dar si eu ma supar cand vorbeste cu amicele lui big grin.laughing). Nu e vorba ca nu are incredere.doar ca e precaut.nu vrea sa te piarda.de aceea te tine numai pentru el. bine poate prietenii nostri sunt putin egoisti.:X dar ne iubescbig grin

| lolly a răspuns:

Mda straight face poate ca tine prea mult. poate vrea sa fii doar a lui, sa nu existe nici o sansa ca cine sa te poata lua.happy Asa mi-a explicat mie.Nu stiu daca poti face ceva, pentru ca doar daca vede cu ochii lui ca nu vorbesti cu niciun baiat in afara de el e Ok.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Exact asa fac si eu luam in calcul si comenturile de mai sus.Pur si simplu eu nu vreau sa pierd acea fata si pun bot dar nu arat ca am ceva. Exact asa e si el, tine prea mult la tine.Ar trebui sa faci si unele sacrificii pentru el ca sunt sigur ca si tu ai reactiona la fel cand el ar vorbi cu fete.Succes

| SEAL a răspuns:

Prietenul tau e un taran

| JustFreedom a răspuns:

Pana la urma si gelozia e n mod de a arata ce simti. vorbeste cat de deschis poti u cu el si vezi ce se intampla.

| cami01 explică:

Da poate ca dalaughing dar ee mereu pe LG mine cand ne vedem. adica in weekendurii. santem la 30 km distanta... si pur si simplu cateodata cand ma vede ca vorbesc cu altcineva nu mai e la fel. e rece. nu stiu ce sa mai ii spun sa nu mai fie gelos... nu ar trebui!