| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU...as vrea sa scot o fata in oras.si vreau sa-mi dati si mie niste idei.despre ce sa vb cu ea.si cum sa deschid subiectul?(nu vreau sa suna ca si cum as interogao).

5 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Faconversatie cu ea ceai place de ce ai place spune-i si despre tine (mai rar ) catsa o faci curioasa

Ps Misteru nimiceste sufletul de remuscari

| Anonim1234567891011 a răspuns:

Vorbeste si tu cu ea despre ce ii place, nu vorbi mult despre tine, si daca iti place de ea ia-o de mana si fii direct(sarut-o)

| atac19 a răspuns:

Pai,intreab-o ce ii place sa faca in timpul liber,ce materii ii plac la scoala,cam ce gen d muzica asculta,ce filme ii plac,ce ii place la un baiat,deschide un subiect amuzant(de genul:o intamplare amuzanta din trecutul tau),fa-i complimente,in genul,ce frumos ti-ai aranjat parul,sau imi place culoarea ojei tale,sa vada ca esti atent la detalii minore, dar importante pentru ea
aaa, si nu pune toate intrebarile in 5 min,fa pauze intre ele, mai dezvoltati sub,winking, sper sa te ajute...

| DeeaDeeutza a răspuns:

-Buna-! Daca ti se pare o problema sa o inviti, ii poti spune sa vina cu tine in oras si o duci si tu intr-un loc mai retras... mancati ceva daca e... glumiti mai intai, dupa care incet incet incerci sa schimbi subiectul cu ceva mai romantic gen ( Ce iti place la un baiat) dupa. ii spui o calitate a ei. te apropii de ea. si pana la urma o sa vorbiti ceva mai intim. sa fii aproape de ea. si sa incerci sa o sarut BAFTA!

| j3usT1n a răspuns:

Pai eu iti sugerez sa faci astfel:
invit-o in oras cu cativa prieteni max inca 4: 2 fete sa se simta in largul ei si 2 baieti ca sa nu fii dominat (ca sa nu vorbeasca prea mult intre ele) si incearca sa ii dai putina atentie ca sa te remarce si apoi bag-o mai mult in seama dar nu prea mult sa nu te considere ciudat si la plecare conduo acasa!
Sper sa iti fie de ajut-o! Funda