| chriss0 a întrebat:

As vrea sa stiu ce cadou ii pot oferi unei fete intr-un mod subtil pentru a intelege ca as dori sa facem dragoste. Dar cadoul sa nu fie prea pervers gen un vibrator sau cv de genul! Aveti vreo idee?

3 răspunsuri:
| raluca1601 a răspuns:

Pf...daca fata e inca virgina, nu stiu ce cadou ii poti oferi. Daca, chiar ti la ea si nu e un moft, eu zic sa incepi sa vorbesti cu ea despre sex(daca nu ai tupeu fata in fata, pe mess, de exemplu) si sa o intrebi ce parare are, ce fantezi ar avea pentru cand o sa isi inceapa viata sexuala, cum isi doreste sa fie etc. Eu(sunt fata, dupa cum vezi si numele) inaine sa imi incep viata sexuala, am stat cu acel baiat cam jumatate de an si am discutat mult pe tema asta, i-am spus ca daca vrea numa sa se culce cu mine si apoi sa ne despartim mai bine nu si te-as fatui si pe tine, sa nu te culci cu ea si apoi sa ii zici pa, pentru ca e foarte dureros pentru o fata. Si mie mi-a fost frica ca ma culc cu el si apoi ne despartim, dar slava Domnului au trecut doi ani si inca suntem impreuna, desi diferenta de varsta intre noi e de 6 ani. Cum ziceam, discuta pe cu ea ce i-ar placea, ce pozitii etc, incepe treptat cu discutiile, si o sa ii trezesti pofta de sex, te asigur. Cand sunteti voi amandoi, ia-o usor, nu incerca din prima nopate sa te culci cu ea. Sarut-o pe gat, pe sani(daca te lasa), mangaie-o peste tot, poate te lasa sa ii faci si un oral. Si apoi cu timpul, o sa vezi ca o sa isi dea drumul. Iar daca nu e virgina, eu zic ca o data ce si-a incpeut viata sexuala si aveti o relatie...nu vad ce retineri ai mai avea sa ii propui sa faceti sex. Intalniti-va si voi undeva unde sunteti singuri, sarut-o, excit-o si o sa vezi ca daca nu mai e virgina sigur o sa ajungeti sa faceti sex. Fii cu tupeu! Funda? happy

| NoShit a răspuns:

Un prezervativ.

| andreeaemilia a răspuns:

Nici un cadou cu conotatie sexuala, cumpara-i un trandafir sau o cutie de bomboane. Trebuie sa vada ca tii la ea in primul rand daca tii desigur si nu e vorba doar de sex... Lucrurile astea vin de la sine. Apoi o poti invita sa urmariti un film impreuna, mancati o pizza si beti un pahar de vin si ...lucrurile merg de la sine daca stii cum s-o iei (nu trebuie sa intrebi nimic). La noi asa a functionat laughing