| Liebe a întrebat:

Buna tpu...as vrea sa stiu cum a decurs primul vostru sarut big grin raspunsul cel mai detaliat fundabig grin(stiu ca e cam nasoala intrebarea dar chiar vreau sa stiu...nu intrebati dc ca e complicatwinking )

Răspuns Câştigător
| Carly22 a răspuns:

Heei. Eram cu gasca si acolo era si un baiat care-mi placea mie de vreo luna.am fost la o terasa.Si se facuse vreo 12 fara ceva si eu trebuia sa plec iar baiatul ala trebuia sa se intalneasca cu alt grup.si a spus ca are drum spre mine.si in timp ce mergeam am inceput sa flirtam (eu aveam si cainele cu mine) si cainele se tot gudura pe la picioarele lui si eu am spus Rolf(cainele meu) te place.si el a zis numai el ma place? si eu am ras si am zis ca nu stiu.poate.si tot felul de chestii.si cand am ajuns in fata blocului i-am dat drumul din lesa lui Rolf pentru ca stiam ca nu se indeparteaza de mine prea mult prin fata blocului.In timpul ala ne-am asezat amandoi pe gard,am mai vorbit iar cand trebuia sa plece s-a ridicat de pe gard.m-am ridicat si eu ca sa-l iau pe Rolf si cand mi-am luat la revedere am vrut sa-l imbratisez si el m-a luat de maini, si le-a pus in jurul corpului, si m-a sarutat.Imi amintesc ca mi-a dat un sarut normal si dupa french. dupa a plecat si am stat impreuna 3 luni jumatate dar ne-am desp.hee hee funda?

4 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

A fost.doamnee a fost=p~wow.superb...eram in curtea scolii noaptea:XSUPERBdrooling

| ioana14 a răspuns:

Buna pai mie imi placea mult de un baiatcare era verisorul celei mai bune prietene ale mele si ea sthia ca eu il plac pentru ca ei ii zic totul iar el avea niste reactii ciudate in preajma mea(gen se uita din cap pana in picioare la mine, ma baga in seama mereu imi spunea ca sunt frumoasaetc)si intr-o zi prietena mea mi-a spus ca la intrebat daca ma place si el a zis da si a rugato sa il ajute sa ma sarute in sensul ca ea ma chemat pana la ea cu pretextul de a o ajuta la ceva si mi-a spus sa m-a dus in camera ei ca ea se duce pana la baie si eu n-am banuit nimic si m-am dus dupa usa era el si mia pus mainile la ochi mi lea tinut pana ma luat in brate si m-a sarutat vre 1 cred fara sa ma mai lase in pace si ma intrebat ca daca si eu il iubesc si i-am spus ca da si de atunci suntem in preuma de 1 an aproape (app am 15 ani)big grin... sper ca a te-am ajutat in vre un fel. fundabig grin?

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Hmm primul sarut, era a doua intalnire ca iubit si iubita, aveam amandoi 16 ani, imi aduc aminte ca si cum s-ar fi intamplat ieri pentru ca nu cred ca as putea sa uit vreodata. Imi amintesc ca eram foarte emotionat, ma inrosisem tot, imi era frica sa nu o dau in bara si sa ma fac de ras, deoarece acea persoana mai avusese relatii inaintea mea, iar eu niciodata desi eram mai mare cu 2 luni ca ea. Nu o sa uit niciodata senzualitatea ei de a ma saruta si de a ma mangaia. A inceput prima data usor pe gat, unde m-a muscat cu atata tandrete, nu mai zic ca nu am simtit nici cea mai mica durere, dar am fost cuprins de un fior ce mi-a trecut prin tot corpul, fior ce mi-a provocat o placere cum nu mai simtisem niciodata pana atunci, a continuat pe urma sa urce usor usor, pana la buzele mele care s-au unit cu ale ei intr-un sarut profund, la care a avut ea grija sa ma invete sa il fac ca la carte, si care l-am simtit pana in adancul sufletului. Ce pot sa zic acum acea persoana nu mai este langa mine este prea departe, dar nu o sa o uit niciodata, deoarece mi-a oferit cele mai minunate clipe de dragoste, clipe care nu le voi uita vreodata.

| innayz a răspuns:

Eram beata straight face. si mor de ciuda pentru asta! straight face as vrea sa-ti pot spune da nu am tinut minte blushing