| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista dragoste la prima vedere. Daca da, ce senzatie se resimte prima data.

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cand vei simtii dragostea la prima vedere vei vedea ce simti
daca nu stii ce simti atunci nu ai avut o astfel de dragoste

| OdDbAlL a răspuns:

Sincer nu credeam in dragoste la prima vedere pn acum cateva saptamani... cand l am vazut am simtit niste fluturasi in stomac... happy faza tare e ca si el ma placehee hee, deci exista happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, există. Eu cred in ea. Legat de a doua ta intrebare, stai linistită, vei afla raspunsul cand te vei intalni cu... iubirea.

| Oana92 a răspuns:

Dragoste adevarata nu, dar te poti indragosti la prima vedere, poti sa placi pe cineva la prima vedere. Dragostea presupune mult mai mult decat o singura privire pentru ca dragoste simti pentru felul de a fi a cuiva, pentru caracter, etc.