| Lamaitzza a întrebat:

As vrea sa va cer cateva sfaturi si am sa incep cu inceputul. Deci acum vreo 4-5 luni m-am imprietenit cu un baiat. L-am considerat ca un frate si inca il consider dar nu cu mult timp in urma a inceput sa se poarte cam diferit, adica ma baga la offline pe mess si vorbeam mai rar.La un moment dat i-am spus ca nu prea mai vorbeste cu mine si el mi-a spus "Scuza-ma dar ma joc." Ceea ce mi-a spus este adevarat are o problema cu jocurile, ok am inteles.La inceput imi lipsea foarte mult fiindca nu mai vorbeam ca inainte dar incet, incet am reusit sa ma mai detasez, astazi am vorbit putin si am sa va arat o parte din convorbire sa intelegeti mai bine : El : colegul meu george : vorbea cu o fata : cu care trebuie sa se intalneasca intr-o : zi : dar nu a mai iesit pentru ca tipa plecase la tara : george vb cu tipa aia de pe tel meu sau a lu vlad : acu vreo 3 zile tipa imi da un mesaj : a durat cv pana mi-am dat seama cine e si de unde are nr meu ma rog.etc. Si acum vorbim, si e draguta... (Eu aici avand impresia ca sunt inlocuita), am mai vorbit noi etc si apoi : El : Ma iubestibatting eyelashes Eu : Nu, niciodata no talking El : Ba dabatting eyelashes EU : lasa sa te iubeasca altele, mie nu-mi trebuie no talking El : da, dar si tubatting eyelashes etc. apoi. El : iar vb cu fata aia; Eu : Bine hai ca te las sa vorbesti atunci; A mai trecut putin si apoi am vorbit din nou apoi : Eu : Nu tin la nimeni si la nimic; El: Bine. Eu: Bine happy El : atunci ne lom la revedere aici si acumhappy Eu: Nu te mai prefa de parca tare mult iti pasa tie oh go on. Si asa s-a terminat. nu mi-a mai zis nimic dupa aceea, stiu ca este ciudat si va rog nu radeti, astept cat mai multe raspunsuri, nu vreau sa ii zic nimic in situatia asta, pentru ca e clar, sunt si inlocuita si deja nu isi mai are rostul, in fata lui pare ca nu imi pasa, si el la fel, insa realitatea e alta si stim asta aman2. Suntem orgoliosi aman2 deci nu cred ca mai e cale de impacare, mi-as dori niste sfaturi, ce pot sa fac sa il uit si sa fie mai bine? Imi simt viata destul de goala de la un timp.Multumesc anticipat [funda] si apreciez pentru timpul acordat cititului;

4 răspunsuri:
| Lamaitzza explică:

Multumesc,in situatia asta mi-ar placea sa vorbesc cu cineva, altcineva in afara de prietenele mele, imi poti lasa un id de mess. daca doresti happy

| LaadyH a răspuns:

Buna,eu una cred ca ar trebui sa astepti. timpul le rezolva pe toate.
Daca vrei sa vorbim, sa te ascult.da`mi mesaj cu id-ul tau happy

| Lamaitzza explică (pentru LaadyH):

Alle.kiddd [nu pot sa iti dau mesaj pentru ca sunt inca junior] Multumesc.

| LaadyH a răspuns (pentru Lamaitzza):

Aa.nu stiam ca nu merge, pai te-am bagat in lista, astept sa`mi dai accept:*