| maadaaa a întrebat:

As vrea sa va intreb si >eu daca nu am facut in liceu biologie si doar 1 ora de chimie pe saptamana, as putea sa dau la facultatea de farmacie? chimia imi place, dar la biologie nu stiu nimic! Au vreo treaba materiile care le faci in liceu cu facultatea?

e greu la facultatea de farmacie?

rasp pls, multumesc! scuza`ti categoria ( dar am pus mai demult intrebarea aceasta la categoria potrivita si am primit doar 1 singur raspuns, acum ma gandesc ca poate primesc mai multe rasp( Multumesc!

1 răspuns:
| Catalina_Oana_1988 a răspuns:

Este greu, dar poti incerca happy Nimeni nu s-a nascut invatat, dar mai ales, nu toti studentii din cadrul Facultatii de Farmacie, Medicina, etc. au terminat liceul pe chimie-biologie. Bafta iti urez!