| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...as vrea sa va intreb:voi ce faceti maine tinand cont ca este Valentine's Day, aici ma refer mai mult la persoanele singuresad, cum va simtitzi? ca eu una ma simt foarte tristacryingcrying, poate va intrebatzi de ce va adresez asemenea intrebari, dar vreau sa vad voi ce faceti, cum va bucuratzi de acea zi, as vrea cateva pareri, poate ma ajutha si pe mine sa ies din starea asta de----((crying, va multumesc muult pentru rabdare si pentru rasp... aa si v-as ruga sa nu imi rasp la baza.multumesc pupici:*:*:X

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteD a răspuns:

Buna draga mea. Nu trebuie sa fii asa :O. Maine? Hm, pentru mine e o zii normala, la fel ca toate de pana acum. Pur si simplu ma trezesc, stau in pijama, intru pe mess, normal. happy Nu am de ce sa ma bucur de ziua ca asta, pana la urma urmei nu e cu cruce rosie in calendar laughing ca sa spun asa. Maine cred ca chatul de pe TPU va fi "aglomerat" laughing asa ca voi dezbate impreuna cu ceilalti membri TPU subiecte. Intru pe mess, fac conferinte cu prieteni, vorbesc la telefon. ha? ce e atat de greu.
Incearca sa nu te mai simti asa, si sa iesi din starea asta pentru ca in primul rand iti faci tie rau si vorbesc serios sad. Nu ai pentru ce sa ne multumesc, de aia ne-a dat Dumnezeu rabdare ca sa o putem impartasii. Te pup.

2 răspunsuri:
| AliceHamingway a răspuns:

Eu? ei bine stau pur si simplu in halat in pijamale cu o punga de popcorn si ma uit la filme de groaza cu o prietena care e si ea singura si ne distram impreuna, si uitam de singuratate

| anonimbay a răspuns:

Ok uite Si eu SUnt ca tine, am 17 ani, Si SUnt SIngura, dar nu am de gand SA Stau in caSA bocind ca n-am iubit, eu una o SA ma gatesc Si am Sa ies cu prietena mea, SIngura Si ea, in oraS, Sunt SIngura k Sunt multi baieti draguti SI SInguri care aSteapta pe cineva, poate cine Stie, iti gaSesTi perechea de ziua indragoStitilor. uite un Sfat, inveselesTete SI iesi la agatat :p aStept funda,, app ma numesc anna