| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa vad parerea voastra. M-am impacat cu prietenul meu a 5a oara acum cateva zile si ne-am despartit (am vorbit urat cu el si m-am comportat indiferent), el a spus ca vrea sa fim doar prieteni din cauza ca nu mai e in stare de relatie, desi tine foarte mult la mine. Sa ma astept la impacare? Imi puteti spune cum adica nu mai poti fi in stare de o relatie?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

L-ai tampit pe saracul baiat. Prost a fost de s-a intors de atatea ori la tine.Si daca s-ar reaintoarce din nou. Iti bati joc de el.

| DeathOfDreams a răspuns:

S-a săturat de momentele tale de bipolaritate și să vă tot certați.
Anyway, mereu am fost de părere că după atâtea certuri și împăcări, nu mai e la fel. Ceva oricum se schimbă, mereu.

Totuși, de obicei, tipii spun că "așa e mai bine" iar odată ce tu treci mai departe li se răsare că te vrea înapoi și că au luat o decizie greșită.
Deci dacă nu vrea, nu te chinui.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Pai nu mai poate fi in stare de o relație, ori cum, nu cu tine!
Despărțiți a 6 oara și tu mai vrei împăcare?
Nu cumva vrei ceva si pentru ca nu găsești, te întorci la ce iți este familiar? (adică fostul)
Lasa băiatul in pace ca nu te mai suporta ca si iubita si găsește-ti alt fraier.