| Chérrrie a întrebat:

as vrea si eu un sfat.am niste balerini http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:27&biw=1024&bih=641 sunt negri, simpli...se mai poarta? daca nu ce fel de balerini se poarta anul acesta? dau fuNda...:D :x

Răspuns Câştigător
| RoxxuInna a răspuns:

Buna...da se mai poarta sunt chic si super la moda
by3 by3

4 răspunsuri:
| lilly12345678 a răspuns:

Da inca se mai poarta stay linistita...am si eu la fel si ink jumate de scoalalaughing)

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Exact acelasi model am si eu si mi s-a spus ca astia sunt la moda acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are cu categoria asta? Porti balerini cand faci sex? Sa stii ca nu se asorteaza cu sexul oral.

| nilak a răspuns:

Balerini is super ok cred iti sta bine cu eiLbig grin