| bobolina27 a întrebat:

Aseara am avut un vis,sa spun asa,mai "ciudat". Imi place de un baiat de un an,defapt ne placem reciproc dar e foarte orgolios,e mai complicat.(v-am mai povestit in intrebarile anterioare despre el). Aseara, l-am visat, imi zicea ca trebuie sa trec peste.Tin sa va anunt ca el evita sa vorbeasca cu mine.Credeti ca ar putea fi un semn ca ar trebui sa trec peste, sa-l uit?

Răspuns Câştigător
| Ciobotaru_Lucian_1990 a răspuns:

M-am uitat in dictionarul meu de vise si scrie ca daca o persoana draga iti vorbeste trebuie sa faci ceea ce spune dar in altele daca este o persoana mai complicata trebuie sa faci inversul. Dupa spusele tale ar trebui sa il iubesti dar cu masura adica sa il lasi mai moale si daca te paraseste este pierderea lui nu a ta.

1 răspuns: