| wrjklg a întrebat:

Buna TPU aseara m-am trezit cu o pata mare in zona penisului, nu era urina, era o pata lipicioasa si urat mirositoare. Stie cineva ce este asta? va rog. funda ...sunt baiat

8 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu e nimic in neregula, este doar putina sperma pe care ai ejaculat-o fara sa-ti dai seama, in timpul nopti, este normal sa se intampla atunci cand organele tale sexuale sunt dezvoltate complet, asta se numeste polutie...

| SoryIna a răspuns:

Se pare ca ai avut un "vis umed"...

| andra_5121 a răspuns:

Intrasem in panica, noroc ca ai precizat ca esti baiat laughing ca altfel nu ne dadeam seama... fundita? laughing

| Arhanghel a răspuns:

Lichid spermatic...nu te mai uita asa de mult la filme porno si nu ti se mai intampla

| Daviiiiiid a răspuns:

Hey, asta este din cauza ca te dezvolti, esti in perioada de pubertate. dar.sincer sa fiu m`am speriat cand ai zis "urat mirositoare" te`ai pus si tu sa-ti mirosi chilotiistraight face?+ca nu ar trebui sa miroasa urat.adica. nimic nu miroase daca ai o igiena corporala.happy

| lastOne a răspuns:

Daca scurgerea miroase urat si situatia persista si stii ca ai facut sex neprotejat exista posibiliatea sa te fi procopsit cu vreo boala venerica si e cazul sa consulti un doctor

| grinch a răspuns:

Mai spala`te

| wrjklg explică (pentru grinch):

Dati foc, sa te speli tu jegosu dracului!