| catzelushdeplush a întrebat:

aseara vorbeam cu iubitul meu si mi-a spus ca punctul lui "sensibil" e spatele si eu mai demult obisnuiam in timp ce ne sarutam sa il mangai pe spate usor si mi-a spus ca sa nu o mai fac deoarece i place la nebunie dar sa nu o mai fac...nu inteleg de ce? ce poate pati?laughing

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

El ce poate pati sau tu?
El,foarte clar, se excita, draga mea.Va sarutati de 20 de ori pe zi, tu il mangai pe spate, el se excita de 20 de ori pe zi.
Ca va avea niste dureri in zona respectiva,o suporta o data,de zece ori,de o mie de ori.
Dar,poate,intr-o zi,il prinzi intr-o stare mai ciudata, poate nu se va mai putea abtine si vei avea surpriza sa-l vezi sarind pe tine...
Cu alte cuvinte, te-a prevenit teribil de finuts sa nu te mai joci cu focul...

4 răspunsuri:
| Rihannax a răspuns:

Super happy pai daca suntrti in public e mai naspa pentru a lui o sa ii se scoala usor usor si se poate uda, iar daca sunteti acasa cred ca ar sari pe tiine

| Musuic a răspuns:

Tu cum te-ai simti sa te exciti si apoi sa fii lasata balta fix la sfarsit?laughing

| Justme_5871 a răspuns:

I se scoala, pe romaneste tongue!

| SuntDoarUnuMic a răspuns:

Se excita! Probabil nu este destul de dezvoltat psihic,si se excita[nu e mare chestie, multura li se intampla, printre care si eu happy ] si probabil incep sa-l doara coa3le,dar nu este o durere ca un sut acolo,este ceva pasiv.
Apropo, cred ca a spus asa ca sa continui sa faci asta, pentru ca o fi folosit psihologia inversa.Cine nu vrea senzatii tari cand se saruta?winking